Fasady

Fasady

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania w budowie zarówno fasad zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Dzięki szerokiej palecie oferowanych opcji, istnieje możliwość perfekcyjnego dopasowania do niemal każdej wizji architektonicznej. Szeroki wybór innowacyjnych wykończeni, materiałów , kolorów lub grafik, umożliwia grę z abstrakcyjnymi formami , co przekłada się na efekt końcowy fasady.

Dzięki nowoczesnym technologiom, oraz własnej linii produkcyjnej możemy wyprodukować panele elewacyjne z dowolnym wzorem lub kolorystyką.

Nie ma rzeczy niemożliwych, zapytaj nas czego tak naprawdę potrzebujesz.

Projektujemy i wykonujemy fasady na produktach firmy TRESPA METEON, panelach aluminiowych własnej konstrukcji, panelach kompozytowych, ceramice i na szkle.

Fasada HYBRYDOWA

Fasada została zaprojektowana i wykonana dla firmy Baltona S.A. w porcie lotniczym im. F. Chopina w Warszawie.

Fasada wykonana z zastosowaniem innowacyjnych materiałów i technologii. Zasadnicze materiały, to płyty HPL TRESPA METEON z dodatkowo naniesionym kolorem wg projektu oraz paneli Krion do podświetleń. Strefa paneli Krion jest podświetlana modułami LED RGB z możliwością sterowania wg wybranego programu. Ekrany LED f. Samsung zabezpieczone witryną szklaną o właściwościach podwyższonej wytrzymałości na nagły wzrost temperatury.

Fasada HPL TRESPA METEON

Fasada cieniowana została zaprojektowana i wykonana wg naszego oryginalnego projektu.

Baza – płyta HPL z wydrukiem i dodatkowym boniowaniem wg projektu z powłoką zabezpieczającą wykonaną na wysoki połysk.

Fasada lokalu Faschion BOUTIQUE wykonana z bazowych płyt HPL TRESPA METEON w kolorystyce wg oferty f. TRESPA z lakierowaniem górnej części na wysoki połysk.

Fasada Z PANELI ALUMINIOWYCH

Fasady zaprojektowane i wykonane wg własnej technologii z zastosowanie blachy aluminiowej.

Oryginalna technologia pozwala na dostosowanie projektu do każdego wymiaru i warunków planowanej fasady.

Panele aluminiowe lakierowane proszkowo w dowolnej palecie RAL. Istnieje możliwość naniesienia na panele oryginalnej grafiki z dodatkowym zabezpieczeniem termoutwardzalnym.