Informacja dla klienta

Informacja dla klienta

ROZWIĄZANIA APLIKACYJNE

Przemysłowy ploter UV za pomocą 8 głowic Richo Gen. 5 o szerokości zadruku 305mm x 205mm wykorzystuje technologię druku bezdotykowego. Co więcej, urządzenie może drukować kolorowy atrament i biały atrament w tym samym czasie, tworząc wrażenie reliefu 3D z efektem piaskowania, ale nie tylko, obraz może być odporny na światło, warunki atmosferyczne, jest trwały przed blaknięciem, co oznacza że produkt może być stosowany na zewnątrz jak i wewnątrz lokalu.

Istnieje także możliwość nanoszenia primera dla takich materiałów jak szkło, ceramika, płyta meblowa z różnym rodzajem laminatów wykończeniowych, czy płyty HPL.

Atramenty utwardzane promieniami UV są pozbawione lotnych związków organicznych i zapewniają dobre przyleganie na takich materiałach jak krion, szkło, poliester, poliwęglan oraz wszystkich materiałach drewnopochodnych. Druk może być wykonywany na materiałach do grubości 100 mm.

Dodatkowo wydruk może być zabezpieczony warstwą akrylową z filtrem UV, co daje możliwość zastosowanie elementów na fasadach budynków lub lokali.

Ploter o nieograniczonych możliwościach w połączeniu z naszym parkiem maszynowym (ploter frezujący CNC, maszyny do obróbki drewna i aluminium, profesjonalnie wyposażona lakiernia, warsztat spawalniczy), jesteśmy w stanie zadrukować ogromne spektrum mediów m.in. szkło, panele HPL, płyty meblowe i drewnopochodne, płyty ceramiczne, PCV, plexi, dibond, axpet, hips, panele aluminiowe, oraz panele z powłoką termo. Konfiguracja CMYK + Kolor biały + Lakier UV z głowicą 1440dpi pozwala uzyskać fantastyczne rezultaty – jesteśmy w stanie nadrukować alfabet Braila bądź uszlachetnić wydruk wybiórczo lakierem UV matowym bądź błyszczącym, jako opcja lakierem trudnozapalnym.

PRZESYŁANIE PLIKÓW

Pliki można przesyłać pocztą e-mail, dostarczać na nośnikach PENDRIVE, płytach CD, DVD lub przesyłać na serwer FTP . Dostarczenie plików do druku nie jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia. Zamówienie można złożyć osobiście lub droga mailową, wyłącznie na adres: sblok@sblok.com

Nowych klientów prosimy o kontakt w sprawie płatności. Prosimy również o podawanie uzgodnionego lub sugerowanego terminu realizacji zlecenia. Możliwe jest również przesyłanie prac kurierem lub w inny ustalony sposób.

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW DO DRUKU

Prace prosimy przygotowywać w skali 1:1 -dotyczy wielkoformatowego druku cyfrowego UV. Rozdzielczość zależna jest od rozmiarów pracy, uzgodnionej techniki realizacji/druku, oczekiwania co do jakości, ilości i wielkości szczegółów. Grafika zewnętrzna typu billboard: druk cyfrowy -rozdzielczość 72 dpi, . Grafika zewnętrzna typu citylight: druk cyfrowy -rozdzielczość 100 dpi. Grafika wewnętrzna typu rollup, plakaty, reprodukcje -100 do 150 dpi, im mniejszy rozmiar tym większa rozdzielczość. Pliki graficzne w formacie TIFF, przestrzeń CMYK, bez zapiętych profili barwnych. Kolor czarny C-60%, M-50%, Y-50%, K-100%.

Pliki bez warstw, masek i ścieżek: TIFF, PDF, EPS, JPG z niezbędną kompresją, pliki otwarte*: CorelDRAW , Photo Shop. Prosimy uzgodnić wcześniej odpowiednie wersje programów. Teksty jako krzywe.

* w przypadku plików otwartych doliczana zostaje praca grafika.

W opisie prac należy podać rozmiar docelowy netto i załączyć plik podglądowy JPG. Dotyczy to szczególnie plików PDF oraz plików otwartych. Prosimy o wykonanie niezbędnych spadów -min. 3mm, znaczników lub podanie szczegółowych informacji dotyczących ewentualnej obróbki introligatorskiej.

Zamawiający ponosi pełną odpowiedzialność za posiadanie praw autorskich do wzorów, w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia. Firma S-BLOK nie przeprowadza weryfikacji zamówienia w zakresie wykorzystywania praw autorskich przez Zamawiającego. W tym zakresie odpowiedzialność firmy S-BLOK jest wyłączona zarówno wobec Zamawiającego jak i osób trzecich.

Zlecający z chwilą podpisania zamówienia akceptuje warunki zlecenia i zobowiązuje się do nie wycofania się z zamówienia. W razie rezygnacji ze zlecenia nabywca pokrywa 100% wartości zamówienia w terminie do 7 dni od daty rezygnacji.