O nas

O NAS

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA
S-BLOK


S – Blok Group , to firma działająca od 2005 roku, posiadająca dziś silną pozycje na rynku krajowym i międzynarodowym, z dynamicznym i niezależnym zespołem projektowym, powstałym dzięki wieloletnim doświadczeniom w tworzeniu architektury i przestrzeni jej towarzyszącej.

Dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowaną grupą, grafików ,designerów, specjalistów branżowych, mamy możliwość realizacji naszych koncepcji od fazy projektowej po nadzór i realizację.

Proponujemy kompleksową usługę w zakresie właściwego przygotowania projektu zgodnie z wytycznymi klienta, zarówno w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach.

NASZE ATUTY

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA
KRAKÓW

Oferta

Co nas wyróżnia?

Oferujemy wykonanie ciekawych, oryginalnych projektów pod druk wielkoformatowy UV.

W przypadku projektów przygotowywanych pod druk wielkoformatowy niezmiernie ważną kwestią jest odpowiednia rozdzielczość użytych obrazów. Zwracamy uwagę, aby projekt był estetycznie i profesjonalnie przygotowany, dzięki czemu klient mógł się cieszyć efektywną reklamą z dobrze opracowanego przekazu.

Wiemy, że klient, który jest zadowolony z produktu wraca z kolejnymi zamówieniami. Zależy nam na tym, aby realizowane projekty miały niepowtarzalny charakter, który będzie wyróżniał dane zlecenie na tle innych. W przypadku, gdy dla całości projektu pod druk potrzebne są elementy wektorowe (np. logo) lub odpowiednie zdjęcia, oferujemy profesjonalne wykonanie projektów wektorowych, jak również fotografii (np. zdjęcia osób, firmy, produktów, itp.). Istnieje także możliwość skorzystania z oferty platform stockowych.

W naszym portfolio ważnym elementem jest również studyjna fotografia reklamowa, oparta o doświadczenia zespołu.

Wycena dokonywana jest indywidualnie, na podstawie pracy własnej i ogółu materiałów, ilości treści, zdjęć, grafik, złożoności i wielkości projektu.

DRUK WIELKOFORMATOWY UV

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z WYSOKO WYKWALIFIKOWANĄ

GRUPĄ SPECJALISTÓW BRANŻOWYCH,

REALIZUJEMY NASZE KONCEPCJE

OD FAZY PROJEKTOWEJ PO NADZÓR I REALIZACJĘ.